Kusursuz Konaklama.

Aile odaları modern dekore edilmiş ve oldukça ferah alana sahip, 45 m2 olup laminant zemin ile kaplanmıştır. Çift kişilik büyük bir yatak ve iki adet tek kişilik yatak bulunmakta olup, aydınlatma sistemi led teknolojisidir. Split klima, minibar, Lcd TV, emanet kasası, gardrop, makyaj masası, balkon, banyoda duş akabin ve WC, saç kurutma makinesi, olmak üzere tatil konaklaması için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Galeri

Aile Odaları

Standart odalar modern dekore edilmiş ve oldukça ferah alana sahip, 22 m2 olup laminant zemin ile kaplanmıştır. Çift kişilik büyük bir yatak ya da tek kişilik iki yatak bulunmakta olup, aydınlatma sistemi led teknolojisidir. Split klima, minibar, Lcd TV, emanet kasası, gardrop, makyaj masası, balkonlu veya balkonsuz, banyoda duş akabin, WC, saç kurutma makinesi, olmak üzere tatil konaklaması için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Galeri

Standart Odalar

Köşe odalar modern dekore edilmiş ve oldukça ferah alana sahip, 30 m2 olup laminant zemin ile kaplanmıştır. Çift kişilik büyük bir yatak ve bir tek kişilik yatak bulunmakta olup, aydınlatma sistemi led teknolojisidir. Split klima, minibar, Lcd TV, emanet kasası, gardrop, makyaj masası, balkon, banyoda duşakabin ve WC, saç kurutma makinesi, olmak üzere tatil konaklaması için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Galeri

Köşe Odalar